این وب سایت به هیچ شرکت و یا سازمانی وابسته نمی‌باشد

  • مـــقدمه

یکی از وجوه بارز و مشخص دنیای کنونی، وارد شدن استاندارد ها به تمامی ابعاد زندگی بشری است.

در فرآیند یکپارچه سازی جهان، استاندارها نقش بسیار مهمی را در همسان نمودن تولیدات و مصنوعات به عهد دارند.

امروزه، سمت و سوی فرآورده های تولیدی به جهتی متمایل است که استاندارد ها تدوین می نماید و کسب استاندار جهانی، ملی در هر زمینه ای نه تنها موجب افتخار، بلکه لازمه حضور در صحنه رقابت و عرصه اقتصادی می باشد.

روانکارها اعم از روغن های موتوری، روغن های دنده خودرو، گریسها، روغن های دریایی، مایع ترمز، ضد یخ و روغن های صنعتی، و تولید کنندگان فیلتر خودرو از این قائد فوق الذکر مستثنی نبوده و بلکه جزء محصولاتی محسوب می شوند که از سالیان دور تحت استاندار و سطوح کارایی محدود و معینی در سراسر جهان تولید می گردند.

 

هـــــــدف مـــــــا

 

هدف از راه اندازی این وب سایت ایجاد مرجعی برای اطلاع رسانی و ارتقای سطح معلومات مصرف کنند گان روانکار‌های خودروهای سبک و سنگین و ایجاد یک شبکه تعاملی میان مصرف کنند گان این محصولات می‌باشد.
در این وب سایت مجموعه ی اخبار و اطلاعات در خصوص روغن مو تور‌ها، انواع فیلتر‌ها، روغن دنده‌ها و روغن‌های صنعتی، کیفیت، استاندار‌ها و نکات کاربردی برای مصرف کنند گان روانکار‌ها و همچنین معلوماتی در مورد انواع روغن مو تور‌ها جمع آوری شده و در اختیار شما کار بران محترم قرار می‌گیرد.
حال شما بازدید کنند گان محترم می‌توانید، تمام روغن موتور و محصولات دیگر را در کنار هم دیگر مقایسه کنید و بهترین‌ها را برای خودروی خود انتخاب کنید.

در ضمن شما می‌توانید تجربیات کاری و نظرات خود را در زمینه روغن موتور های مصرفی و انتخاب بهترین روغن موتور مناسب در اختیار دیگر کاربران بگذارید.

به منظور دستیابی به این اهداف و رعایت صداقت در اطلاع رسانی، در چهار چوب اصول اخلاقی ایجاب می‌نماید تا ضمن احترام به تولید گنندکان، مصرف کنند گان را از خطرات احتمالی مصرف نادرست محصولات آگاه کنیم.

لذا ممکن است این تصور ایجاد گردد این وبسایت، محصولاتی را تایید و برخی را تایید نمی‌نماید.

با توجه به اینکه این وبسایت به هیچ شرکت یا سازمانی وابسته نیست، تایید یا عدم تایید محصولات صرفا از منظر علمی و حرفه‌ای صورت می‌پذیرد.

در ضمن شما تولید کنندگان محترم و شرکتهایی که تمایل به همکاری با ما دارید می توانید از فرم تماس با ما استفاده نموده، و وب سایت و محصولات خود را در سایت معرفی نمایید.
در نهایت لازم به ذکر است که « مرجع روانکاری خودروهای سبک و سنگین » به عنوان متولی، علیرغم در نظر گرفتن تمامی جوانب و جزئیات، اعتقادی به جامع و کامل بودن اطلاعات مندرج در وب سایت را نداشته و همواره در صدد تکمیل و رفع نواقص احتمالی می باشد و در این راه پذیرای هرگونه پیشنهاد و راهکاریی است که در تصحیح و قابل استفاده تر نمودن وب سایت مفید باشد.
(oilbank) « مرجع روانکاری خودروهای سبک و سنگین» در قبال نظرات نمایش داده شده هیچ مسئولیتی ندارد.